گذشتن از site news

Site news

مریم فرخ مهر
آهنگ های خارجی با معنی
از مریم فرخ مهر در جمعه، 18 دی 1394، 10:57 عصر
 

آهنگ های خارجی با معنی فارسی

 

 
مریم فرخ مهر
گرامر مکالمه روان صحبت کنیم.
از مریم فرخ مهر در دوشنبه، 7 دی 1394، 5:25 عصر
 

گرامر مکالمه
روان صحبت کنیم.

می خواهیم بگوییم یک کاری داریم که باید .... یه چیزی هست که باید .......

خواندن ادامهٔ مطلب
(108 کلمه)
 
مریم فرخ مهر
چند اصطلاح انگلیسی جالب
از مریم فرخ مهر در پنج‌شنبه، 3 دی 1394، 2:01 صبح
 

 اصطلاحات کاربردی فارسی به انگلیسی

بي خيالش

take it easy

 

چه باحال

cool bananas

 

مسخره ...

خواندن ادامهٔ مطلب
(79 کلمه)
 
مریم فرخ مهر
بررسی کاربرد With در چند جمله
از مریم فرخ مهر در پنج‌شنبه، 3 دی 1394، 1:51 صبح
 

بررسی کاربرد With در چند جمله
معنای کلمه with به صورت زیر است:
با، بوسیله ، مخالف، بعوض، در ازائ، ...

خواندن ادامهٔ مطلب
(225 کلمه)
 
مریم فرخ مهر
شعر فارسی با ترجمه ی انگلیسی
از مریم فرخ مهر در پنج‌شنبه، 3 دی 1394، 1:47 صبح
 

Text and translation

شعر فارسی حسرت و ترجمه انگلیسی

من نمی خواستم، بدم از دست تورو آسون
تو نمی ذاشتی...

خواندن ادامهٔ مطلب
(277 کلمه)
 
مریم فرخ مهر
تفاوت بین کلمات امریکایی بریتیش انگلیسی و کانادایی
از مریم فرخ مهر در پنج‌شنبه، 3 دی 1394، 1:44 صبح
 

Differences between British, Canadian and American Vocabulary

تفاوت بین کلمات امریکایی بریتیش ...

خواندن ادامهٔ مطلب
(61 کلمه)
 
مریم فرخ مهر
توصیه های سلامتی خیلی مهم
از مریم فرخ مهر در پنج‌شنبه، 3 دی 1394، 1:40 صبح
 

اگر هوس نمك كرده‌ايد؟


بدن‌تان سديم كم دارد

اگر مدام خسته هستيد؟


آهن بدن‌تان كم است. 
اگر پوست‌...

خواندن ادامهٔ مطلب
(619 کلمه)
 
مریم فرخ مهر
جملات انگلیسی آنتونی رابینز با ترجمه
از مریم فرخ مهر در چهارشنبه، 2 دی 1394، 1:45 صبح
 

جملات انگلیسی آنتونی رابینز با ترجمه 

ترجمه ی جملات الهام بخش آنتونی رابینز

 

** It's a waste ...

خواندن ادامهٔ مطلب
(573 کلمه)
 
مریم فرخ مهر
فلش کارت آموزش اصطلاحات انگلیسی
از مریم فرخ مهر در یکشنبه، 29 آذر 1394، 11:24 صبح
 

 فلش کارت آموزش اصطلاحات انگلیسی

آموزش اصطلاحات مالی و پولی انگلیسی با عکس 

اصطلاحات پولی

 

نان آور خانه بودن به انگلیسی

...خواندن ادامهٔ مطلب
(34 کلمه)
 
عکس حمیدرضا خادمی
موسسه خیریه رها
از حمیدرضا خادمی در یکشنبه، 29 آذر 1394، 12:54 صبح
 

آخرين باري كه رفتي سر كمد لباسهات كِي بوده؟ امروز صبح؟ ديدي بعضي از لباسهات و خيلي وقته نپوشيدي؟ ...

خواندن ادامهٔ مطلب
(167 کلمه)
 

گذشتن از درس‌های موجود

درس‌های موجود

Top Notch یکی از بهترین، کامل ترین و معروفترین مجموعه های آموزشی انگلیسی به شمار می رود. در این مجموعه آموزشی همه مهارت انگلیسی شامل Speaking، Listening ،Writing و Readingg به صورت  کامل و گام به گام آموزش داده می شود. علاوه بر مهارت های ذکر شده زبان آموزان با مطالعه این مجموعه به دانش گسترده ای در زمینه واژگان و اصطلاحات پرکاربرد روزمره انگلیسی زبانان و نیز تلفظ صحیح انگلیسی دست پیدا می کنند. این مجموعه ویرایش دوم از مجموعه های منتشر شده و در قالبکتاب و فایل صوتی و نرم افزار برای همه سطوح آموزشی (مقدماتی – پیشرفته) برای زبان آموزان غیر انگیسی زبان از سوی انتشارات لانگمن تهیه و تدوین شده است.

مجموعه تاپ ناچ شامل کتاب و فایل صوتی و نرم افزار اینتراکتیو می باشد. کتاب های ارائه شده در قالب فایل pdf و مشتمل بر کتابهای Student Book-Teacher's Book-  Work  Book است. کتاب های دانش آموز مشتمل بر ۶ کتاب مجزا است. کتاب Fundmental که شامل آموزش اصول و نکات ضروری و اساسی در انگلیسی است، برای زبان آموزانی است که از سطح پایین تر از سطح مقدماتی هستند. مطالعه این  کتاب قبل از شروع دوره کمک بسیاری به کاربران برای به حد نصاب رسیدن دانش انگلیسی برای شروع دوره می کند. یکی از ویژگی های مجموعه آموزش بر اساس زندگی روزمره انگلیسی زبانان طراحی و ارائه شده است. کلیه فایل های صوتی مجموعه نیز با لهجه اصلی شهروندان امریکایی ضبط شده است که کمک بسیاری به تقویت و آموزش تلفظ و لهجه زبان آموزان می کند. کاربران عزیز با مطالعه مجموعه به صورت خودآموز و همچنین در کلاس می توانند به نتایج فوق العاده و باور نکردنی در بحث آموزش انگلیسی دست  یابند.

کتاب های Top Notch 1-2-3 نیز هر یک برای دوره های مقدماتی- متوسطه و پیشرفته طراحی شده اند. علاوه بر این ها مجموعه دارای دو کتاب Summit 1 – 2 است . سامیت ها پس از پایان دوره آموزشی و برای افزایش و تسلط بیشتر بر مهارت های فراگرفته شده طراحی شده اند. قابل ذکر است، فایل های صوتی مجموعه منطبق بر فایل پی دی اف و برای آموزش مهارت شنیداری و آموزش تلفظ انگلیسی زبان  آموزان ارائه شده است. 

زبان آموز می تواند بعد از اتمام آموزش تاپ ناچ، همراه با کتاب های Summit بر زبان انگلیسی تسلط بیشتر و بهتری پیدا کند. کتاب های "سامیت" دارای سطوح بالایی هستند، به همین دلیل باید یادگیری زبان انگلیسی را ابتدا با تاپ ناچ شروع کنید و بعد با Summit آموزش را کامل کرده و به پایان برسانید. این مجموعه، ۴ مهارت اصلی زبان انگلیسی را تقویت کرده و سطح یادگیری زبان آموزان را افزایش می دهد. با توجه به این روند آموزشی و در نظر گرفتن کتاب های مختلف برای تمامی سطوح، Top Notch را می توان مطرح ترین دوره آموزش زبان انگلیسی نامید. بسیاری از زبان آموزان و علاقه مندان به زبان انگلیسی، با تاپ ناچ آشنا هستند و علاقه دارند که زبان انگلیسی را به صورت کامل و با این مجموعه فرابگیرند.

یکی از دلایل پرمخاطب بودن این مجموعه، روش خوب آموزش این کتاب ها می باشد. کتاب Top Notch برای تمامی سطوح (مبتدی – متوسط – پیشرفته) مناسب است و همچنین دارای فایل های نرم افزار و PDF می باشد. تمامی سطوح این دوره کامل آموزشی، دارای Student Book – Teacher's Book و فایل نرم افزار می باشد اما برخی از سطوح علاوه بر موارد گفته شده، دارای فایل صوتی و Work Book نیز می باشد. همیشه برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی، باید فرض کنید که قصد زندگی در خارج از کشور را دارید و نحوه صحبت کردن و برقراری مکالمه برای شما بسیار اهمیت دارد. مجموعه فوق، از انتشارات لانگمن Longman و دارای لهجه امریکن American  می باشد.

The six- Level TOP Notch program makes english unforgettable through multiple exposures tolanguage, numerous opportunities to practice it, and systematic and intensive recycling.  Goals – and achievement – based lessons with can – do statements enable students to confirm their progress.

Top Notch prepares students to communicate in English with a diverse array of speakers around the world who have a wide range of native and non- native accents. An emphasis on cultural fluency enables students to navigate the social, travel, and business situations that they will encounter in their lives.

 

تاپ ناچ (Top Notch) و سامیت (Summit) یک دوره 6 سطحی کامل آموزش زبان انگلیسی در رده سنی جوانان و بزرگسالان را تشکیل می دهند که از آخرین متد آموزشی متداول در جهان بهرمند است . تاپ ناچ و سامیت در همان سال انتشاریعنی سالهای 2006 و 2007 موفق به دریافت جایزه بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی از انجمن ناشران آموزشی (AEP) گردیدند. این مجموعه محصول انتشارات لانگمن می باشد.
در کتابهای Top Notch که شامل 4 کتاب می باشند کتاب Fundamentals کتاب مقدماتی این دوره محسوب می شود . کتابهای Summit سطح پیشرفته این دوره اموزشی محسوب می شوند.به ادعای ناشر تاپ ناچ که لانگمن می باشد بیشتر از 3 میلیون دانش آموزش با دوره آموزشی تاپ ناچ در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند.

Top Notch اثبات کرده‌است که می‌تواند زبان‌آموز را به اوج کارآمدی و شایستگی در گویش به زبان انگلیسی برساند.در سایت 4 سطح Top Notch قرارداده شده است و با توجه به درخواست های دوستان لازم دیدیم که دو سطح Summit هم قرارداده شوند.کتاب و فایلهای صوتی (لهجه امریکن) Summit 1 را می توانید در این پست به رایگان دانلود نمایید.

مجموعه Top Notch یکی از کامل ترین دوره های آموزش زبان انگلیسی می باشد که در عین حال یکی از بهترین روش های آموزش زبان انگلیسی را به کار برده است. همانطور که قبلا گفته شد، برای یادگیری سریع و کاربردی زبان انگلیسی باید همانند یک شهروند انگلیسی زبان از مطالب متنوع زبان انگلیسی استفاده نمود. مجموعه آموزشی Top Notch دقیقا همین روش را به کار بسته است. شما در این مجموعه، تمامی مولفه های لازم برای یادگیری زبان را خواهید دید که عبارتند از : 1- کتاب های آموزشی 2- کتاب های تمرین 3- کتاب مخصوص مدرسان 4- بازی ها و معما های انگلیسی 5- فیلم های آموزشی زبان انگلیسی 6- فایل های صوتی 7-آهنگ های آموزشی زبان انگلیسی 8- نرم افزار آموزشی به صورت Interactive

این مجموعه از شش سطح تشکیل شده است که عبارتند از :

1-Top Notch Fundamentals
2-Top Notch 1
3-Top Notch 2
4-Top Notch 3
5-Summit 1
6-Summit 2

سطح اول مطالب پایه ای زبان انگلیسی را مطرح خواهد کرد. سپس در سه سطح Top Notch 1,2,3 (سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته ) زبان انگلیسی را یاد خواهید گرفت و در نهایت در Summit 1,2 شما مراحل تسلط بر زبان انگلیسی را پشت سر خواهید گذاشت.

تاپ ناچ و سامیت در همان سال انتشار یعنی سالهای 2006 و 2007 موفق به دریافت جایزه بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی از انجمن ناشران آموزشی (AEP) گردیدند. این مجموعه محصول انتشارات لانگمن می باشد.

دوره آموزش زبان تاپ ناچ، یکی از مطرح ترین و برترین دوره های آموزش زبان بزرگسالان است که در موسسات و آموزشگاههای بسیار زیادی در ایران و خارج از کشور تدریس می شود. به اعتقاد طراحان این دوره بیش از سه میلیون از زبان آموزان جوان و بزرگسال در سطح جهان از مجموعه تاپ ناچ برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده می کنند. تاپ ناچ و سامیت در همان سال انتشار یعنی سالهای 2006 و 2007 موفق به دریافت جایزه بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی از انجمن ناشران آموزشی (AEP) گردیدند. این مجموعه محصول انتشارات لانگمن است که از شش سطح زیر تشکیل می گردد. سطح اول مطالب پایه ای زبان انگلیسی را مطرح خواهد کرد. سپس زبان آموز در سه سطح Top Notch 1,2,3 (سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته ) زبان انگلیسی را فرا خواهد گرفت و در نهایت در Summit 1,2 مراحل تسلط بر زبان انگلیسی را پشت سر خواهد گذاشت.

1-Top Notch Fundamentals                                 2-Top Notch 1
3-Top Notch 2                                                  4-Top Notch 3
5-Summit 1                                                       6-Summit 2

نکته: در این پست منابع زیر در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است.

1- کتاب های دانش آموز و تمرین. هر سطح شامل دو کتاب A و B می باشد که هر کتاب دربردارنده کتاب دانش آموز و کتاب تمرین خواهد بود.

2- فایل های MP3 کتاب دانش آموز که در بردارنده فایل های صوتی دروس می باشد.

3- کتاب های معلم مجموعه تاپ ناچ و سامیت که می تواند مورد استفاده اساتید و دانش آموزان زبان انگلیسی قرار گیرد.

4- نسخه های Active Book CD-ROM که در واقع همان کتاب های الکترونیکی است که به صورت دیجیتال ارائه شده است و قابلیت پخش فایل های صوتی در و مشاهده کتاب و انجام تمارین را خواهد داشت.


Top Notch (with Summit) is an award-winning six-level communicative course for adults and young adults.  Designed for international communication, it sets a new standard using the natural language that people really speak. 

A two-level high-intermediate/advanced course, Summit is the perfect next step for learners who have completed a beginning to intermediate-level course. Summit develops competence and confidence in all four skills.

در این دوره به آموزش برای کسب نمره 4 تا 5 در آزمون آیلتس (IELTS Complete Bands 4-5) می پردازیم. این مجموعه که کاری است از انتشارات دانشگاه کمبریج سعی دارد با ارایه تمریناتی در جهت تقویت دانش زبانی به آمادگی داوطلبان امتحان آيلتس برای کسب نمرات بالا کمک نماید. 

همانطور که می دانیم، امروزه آزمون آیلتس به یکی از مهم ترین آزمون ها در جهت تعیین سطحزبان انگلیسی داوطلبان آن که اکثر جویندکار کار در خارج از کشور و یا ادامه تحصیل دهندگان هستند، می باشد. این آزمون دارای نمراتی مابین 1 تا 10 است. نمره ی مد نظر اکثر دانشگاههای معتبر و مشهور نمره ای بالای 6 تا 7.5 می باشد. کتاب کار حاضر سعی دارد این سطح را به 4 تا 5 برساند.

کتاب حاضر، جزء مجموعه اي جديد جهت آماده سازيِ داوطلبان آزمون «آيتلس» در سطح «متوسط» B1 مي باشد. به بهترين شکل ممکن، تمرينات کلاسي امروزي را با موضوعات جوان پسند و جذاب (مهيج) ترکيب مي نمايد. به گونه اي طراحي شده که «تفکر پرسش گر» را براي آزمون «آيتلس» به داوطلبان معرفي مي کند. راهکارها و مهارت هايي عرضه مي کند که دانشجويان را در مسير کسب بالاترين امتياز در تمام قسمت هاي آزمون، راهنمايي خواهد نمود.

خرید پستی کتاب:

Complete IELTS combines the very best in contemporary classroom practice with stimulating topics aimed at young adults wanting to study at university. The Student's Book with answers contains 8 topic-based units with stimulating speaking activities, a language reference, grammar and vocabulary explanations and examples, to ensure that students gain skills practice for each of the four papers of the IELTS exam. The with Answers edition contains recording scripts for the listening material and complete answer keys. It also includes a complete IELTS practice test to allow students to familiarise themselves with the format of the exam. The CD-ROM contains additional skills, grammar, vocabulary and listening exercises. Class Audio CDs, containing the recordings for the listening exercises, are also available.

پس از شرکت در آزمون تعیین سطح همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و نمره و سطح شما را اعلام خواهند کرد

آشنایی بیشتر با دوره ها

http://elearne.com/m/mod/page/view.php?id=68

پرداخت شهریه:

 در این دوره شما با عبارات و گرامرهایی از زبان انگلیسی آشنا می شوید . عباراتی که اکثر زبان آموزان یا با آن ها نا آشنا هستند یا در استفاده از آنها دچار مشکل می باشند 

هدف از این دوره آشنایی زبان آموز با ویژگی های وب سایت و بر قراری تعامل در مضمون داستانی و جذاب می باشد که زبان آموز را تشویق به تعامل با سایت میکند. در ادامه در خلال داستان های انگلیسی زبان آموز به مرور و تقویت قابلیت های خود میپردازد

در این ترم شما 4 داستان داری  که در 4 درس مجزا قرار گرفته

داستان ها هر کدام شامل یک سری از ویدیو های آموزشی و تمرین و تست برای تحکیم یادگیریمیباشند.

زبان آموزا یادگیری زبان رو با داستان شروع میکنن. در این ترم شما بعد از تماشای ویدیو های آموزشی و گوش دادن به فایل های صوتی، یک سری تست و تمرین روی سایت هم انجام میدید. از جمله تمرین speaking که شما  با  روخوانی و تعریف کردن داستانی که چندین بار شنیدید به صورت خودکار شروع به صحبت میکنید. در این ترم هر درس شامل چندین ویدیو آموزشی و چندین فایل صوتی هست که توسط استاد تدریس شده- تست و تمرین هایی هم روی سایت قرار داره که به شما در تحکیم و بهبود یادگیری تون کمک میکنه

دوره گرامر کامل کاربردی زبان انگلیسی با شیوه تدریس نوین و قابل فهم برای فارسی زبانان ارائه می گردد. از ویژگی های منحصر به فرد این دوره تدریس بسیار ساده ولی تخصصی همراه با تمرینات فراوان از انواع مختلف در پایان هر بخش می باشد. از دیگر خصوصیات این دوره ارایه مثال های متعدد برای هر نکته گرامری است که نحوه استفاده آن را به مخاطب یاد می دهد. در این دوره سعی بر آن بوده که از گرامر های کم کاربرد یا استثنائات ریز دوری شود و به مسایل کاربردی پرداخته شود. این دوره برای متقاضیان آزمون های بین المللی مانند آیلتس، تافل و جی آر ای و یا آزمون های داخلی مانند تولیمو، ای پی تی، ام اس آر تی و همچنین برای زبان تخصصی کنکور دکتری، زبان تخصصی کنکور کارشناسی ارشد و زبان انگلیسی کنکور سراسری و برای کسانی که قصد تجارت، مهاجرت و یا فقط تقویت زبان عمومی خود را دارند به صورت چشم گیری مفید خواهد بود. گرامر زبان انگلیسی برای فارسی زبانان